-

یکی از ساده ترین زاه های ورود به دانشگاه در مقطع کاردانی و کارشناسی شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد. دانشگاه آزاد در چند سال اخیر اقدام به جذب دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی بصورت بدون آزمون نموده است که داوطلبان میتوانند بدون شرکت در آزمون ورودی ، در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

به نقل از سایت مشاوره تحصیلی دانشگاه آزاد سبز مشاور ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ نیز در مقطع کاردانی پیوسته – ناپیوسته و کارشناسی پیوسته – ناپیوسته انجام می گیرد. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ در دو بازه زمانی ورودی مهرماه و ورودی بهمن ماه می باشد که داوطلبان باید با توجه به اطلاعیه های منتشر شده در سامانه azmoon.org اقدام به ثبت نام نمایند.

با توجه به زمان ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه در سال گذشته ، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ ورودی مهر را میتوان نیمه دوم مرداد ماه تخمین زد و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن ۹۸ نیز از نیمه دوم دی ماه خواهد بود. داوطلبان در این بازه زمانی ( زمان دقیق ثبت نام دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۸ با انتشار ابلاغیه مرکز سنجش دانشگاه آزاد در همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد ) ، بایستی با مراجعه به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی www.azmoon.org نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه شرکت در دوره های بدون آزمون اقدام نمایند.

برای مطالعه متن کامل خبر روی لینک زیر کلیک کنید :

https://sabzmoshaver.com/topics/azad-university/time-without-exam-Azad-university-98

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : جمعه 17 اسفند 1397 | 22:24 | نویسنده : نی نی علمی |